Arī Tu esi pelnījis strādāt to darbu, kas Tevi iedvesmo un ar kuru vari nopelnīt. 
Kurss "Atrodi savu sirds darbu vai uzlabo esošo"                                

Kad/Kur
10.februārī, pl.10.00 - 18.00
TechHub Rīga, Sporta iela 2

Vai tas Tev ir aktuāli?
1. Vai vēlies, ka darbs sagādātu prieku, attīstības vai jēgpilnības sajūtu, bet šobrīd tā nav?
2. Gribi skaidrību vai iespējams uzlabot esošo darbu jeb jāmeklē cits?
3. Vai ir sajūta, ja strādāsi kā šobrīd vēl pāris gadus, tas var negatīvi ietekmēt veselību, pašnovērtējumu, optimisma sajūtu?

Ja kāds no šiem trim punktiem Tev ir aktuāls, šī kursa metodes var Tev noderēt.

Šīs metodes Latvijā ir apguvuši vairāk nekā 3000 cilvēku.
Kursa treneris, Zuarguss

Sveiks, mani sauc Zuarguss un, iespējams, tāpat kā Tu jūties šobrīd, es jutos pirms vairākiem gadiem, kad iet uz darbu nebija motivācijas! Darbs arvien mazāk deva sajūtu, ka daru kaut ko aizraujošu vai ar jēgu. Finansiāli viss bija ļoti labi, bet gāju uz darbu bez iedvesmas un, tagad atskatoties saprotu, ka kļuvu arvien depresīvāks un neapmierinātāks ar dzīvi kopumā. Bija neticība - vai tiešām šādi bez iedvesmas būs jāstrādā visu dzīvi?  Protams, ienākumiem bija jābūt un riskēt ar esošo darbu bija riskanti. Taču metodes, kas var palīdzēt saprast kā atrast to darbu, kas iedvesmo un aizrauj, tolaik nezināju. Vai Tev ir līdzīgi? Ne Tu, ne es, neesam tādi vienīgie. Starptautiskā socioloģiskā pētījumā secināts (Gallup, 2013), ka Latvijā 87% cilvēku darbā jūtas nemotivēti. Taču izrādās, no savas pieredzes arī varu to teikt, ka ir metodes, kas var palīdzēt saprast - kā atrast savu sirds darbu un pakāpeniski arī virzīt savu dzīvi uz to.

Zuarguss, motivācijas un darba efektivitātes konsultants. 

Man savulaik paveicās, ka sastapu izcilu vācu mācību treneri Mihaelu Fuksu, kurš konsultē Vācijas lielo uzņēmumu Bosch, Mercedes, BMW u.c. vadības. Viņš iedvesmoja mani pievērsties izglītībai, un pa šiem gadiem esmu apguvis dažādas metodes, kas palīdz izprast kā būt motivētam darbā un kā saprast, kas ir tieši tas darbs, kas var dot jēgpilnības, attīstības un iedvesmas sajūtas. Es šobrīd jau septiņus gadus strādāju izglītības jomā, jēgpilnības un attīstības sajūtas no šī darba ir bijusi vienmēr. Un šī sajūta ir brīnišķīga! Vai ir bijis viegli? Protams, nē. Bet tas būtu bijis traki, ja es savulaik nebūtu kaut ko sācis darīt, lai uzlabotu situāciju. Kā Tev var palīdzēt šīs metodes? Ceru tāpat kā man un citiem cilvēkiem, kuriem šīs metodes esmu devis, tas ļaus Tev saprast savas dzīves patiesās aizraušanās un veidus kā nonākt līdz savam Sirds Darbam.


Esmu drošs, ka izmantojot šīs metodes un piestrādājot pie sevis paša analīzes, arī Tu vari atrast savu darbu. Bet pirmais solis, lai līdz tam nonāktu, ir jāpasaka sev, ka nevēlies šādi turpināt strādāt vēl vienu, trīs vai piecus gadus. Lai pēc gada vai pāris gadiem Tu būtu labākā dzīves un darba situācijā. Tāpēc, lai Tev un citiem cilvēkiem būtu iespējams savu sirds darbu atrast es izveidoju šo kursu, apkopojot labākās metodes. Veidojot šo kursu, man palīdzēja tas, ka 7 gadu laikā esmu vadījis vairāk nekā 1000 treniņus ne tikai publiskos kursos, bet arī uzņēmumos (Swedbank, Citadele, Ernst&Young, Airbaltic, Circle K u.c.), jo tur var redzēt reālo darba situāciju. No šiem treniņiem esmu apkopojis tās metodes, kas ir visefektīvākās un var palīdzēt Tev izprast savas patiesās intereses un zināt nākamos soļus kā sākt ar laiku darīt to darbu, kas iedvesmo.

Pilnīgi iespējams, ka Tev piemērotākais, ideālais darbs var būt arī jau esošajā uzņēmumā, kur tikai jāpamaina darba pienākumi vai struktūra. Daudzi, kuri izgājuši šos kursus ir sapratuši, ka viņiem nav jāmaina industrija, tikai jāpamaina akcenti un atbildības darbā. Vai es varu solīt, ka šajos kursos Tu uzreiz 100% atradīsi savu sirds darbu? Neticiet tiem, kas saka, ka ir kāda garantija, ka kursi visu var atrisināt. Protams, ka tādu garantiju nav. Daudz kas ir atkarīgs no tā, cik labs ir kontakts starp Tevi un treneri, un cik lielā mērā esi pats gatavs ieguldīties. Tas ko es apsolu, ka treniņos dalīšos ar tām metodēm, kas palīdzējušas man un daudziem citiem cilvēkiem. Un stāstīšu arī par savām kļūdām un neveiksmēm, kuras var palīdzēt Tev tādas pašas kļūdas nepieļaut un ieekonomēt Tev laiku, enerģiju un naudu.

Kursa programma ir veidota no četriem pamata blokiem. 

Ja Tu iedomājies, ka šādi strādā vēl vienu gadu un saproti, ka tas nebūs labi ne Tavai veselībai, ne dzīvespriekam, tad droši vien, Tu saproti, ka neko nedarīt šajā situācijā būtu vissliktākais variants. Ja esi tiešām motivēts savu dzīvi uzlabot un nesamierināties vēl gadu vai trīs gadus ar esošo stāvokli, tad ir liela iespēja, ka tiešām atradīsi Savu Sirds Darbu. Un ceru, ka varēšu šī ceļa sākumā Tev palīdzēt.

KAD?
10. februāris, pl. 10.00 - 18.00
(treniņš var ieilgt, lai būtu iespējams nodrošināt maksimālo kvalitāti mācību procesam, kā arī gadījumā, ja būs nepieciešamība pēc papildus laika metožu apgūšanai)


KUR?

Techhub, Sporta iela 2, Rīga


KO TU IEGŪSI NO TRENIŅA

- Uzzināsi praktiskas metodes kā saprast, ko tiešām Tu pats vēlies sasniegt dzīvē? "Real Self vs Fake Self'' -  ko izvēlēties un no kā atteikties savā dzīvē, lai netērētu laiku un enerģiju Tev nevajadzīgā un nepiemērotā darbā;

- Iegūsi unikālu metodi Flow, kas Tev dod iespēju saprast kā darbā uzlabot gan darba prieku, gan kvalitāti, gan arī pašsajūtu un veselību;

- Sapratīsi, kāpēc šodienas darbs ir jāplāno no nākotnes. Kāpēc ir svarīgi un kādā veidā var zināt savu ilgtermiņa plānu 15 gadiem, lai saprastu kādā virzienā dzīvē iet un ko vēlies darīt;

- Iegūsi zināšanas par to,  kāpēc pārmaiņas notiek tikai apvienojot prieku un kalendāru :);

- Uzzināsi kā mainīt savus aizspriedumus un priekšstatus par naudu, darbu ar kuriem mēs gandējam iespēju realizēt savu potenciālu;

- Varēsi modelēt dzīvi ne tikai, vadoties no modeļa "Nauda, Slava, Vara", kā arī to, kādā veidā plānot pārmaiņas dzīvē, lai tās būtu pārdomātas;

- Izveidosi ilgtermiņa plānu labas pašsajūtas nodrošināšanai;

- Uzzināsi kā spert soļus jaunas aizraušanās virzienā uzmanīgi, neradot sevī iekšējus baiļu blokus.

ATSAUKSMES
no kursu dalībniekiem par metodēm un to, kā tās noderējušas:

PIESAKIES TAGAD
un BONUSĀ klātienes treniņam 10.februāri  par BRĪVU saņemsi:

1) Online lekciju "Metode, lai saprastu parametrus pēc kuriem izvērtēt to, cik lielā mērā esošais darbs atbilst Tev".

3) Online lekciju "Metode: Vērtību Atrašana, kuru izmantojot iegūsi izpratni par to, kādā uzņēmumā vai industrijā Tev būt, vai arī kādus pienākumus pildīt, lai justu, ka šis ir tieši Tavs darbs".

4) Online lekciju "Metode: Flow, kas Tev dos iespēju veidot savu darbu, lai tas dod prieku un arī palīdz veselībai, jo zinātniskie pētījumi uzrāda Flow lielo nozīmi veselības jomā''.

5) Online lekciju "4 veiksmīga darba faktori, darba jomas analīzei''.

6) Treniņu žurnālu "Ieslēdz savu potenciālu".

7) Online lekciju "Kur ir Tava enerģija, kas dos Tev vienkāršu veidu kā vēl dziļāk izanalizēt to, kādas darba vai dzīves sfēras var Tev dot lielu iedvesmu".

VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS
Treneris dod priekšroku darbam ar nelielām treniņu grupām. Tāpēc, ne tikai labākas cenas, bet arī ierobežoto vietu skaita dēļ, iesakām pieteikties savlaicīgi, jo grupas piepildās ātri. 

KURSA PROGRAMMA:
1. Fake Self vs Real Self. Vai mēs tiešām zinām, ko mēs dzīvē vēlamies? Kāpēc svarīgi analizēt savus priekšstatus un līdzšinējās darba izvēles? Vai esam gājuši darīt to, ko tiešām gribam, vai to "ko vajag"?
2. Smadzeņu uzbūves principi un kā tie ietekmē mūsu izvēles. Kāpēc ir svarīgi būt apzinātam un arvien labāk iepazīt sevi, savas intereses, nedrošības?
3. Metode: Flow. Metode kā analizēt to, kas Tev var dot darbā enerģiju, iedvesmu un mazināt stresu.
4. Metode: Flow padziļināti. Caur bērnību, iedvesmas cilvēkiem, literatūru.
5. Metode: Tavas vērtības. Vai zini savas dzīves prioritātes un to, kā tikai pēc tām izdarīt lielās (arī mazās) dzīves izvēles?
PUSDIENAS.
6. Metode: Status quo sekas. Kāda būs Tava nākotne, ja Tavā darbā nekas nemainīsies?
7. Metode: Kur ir Tava enerģija. Kā no dažādām savām dzīves emocijām saprast to, kas var Tevi aizraut?
8. Metode: 15 gadu skaidrība. Metode, kas ļauj analizēt dzīves vektoru un saprast to, kas ir prioritārs no darbiem tuvākajā mēnesī, pusgadā.
9. Metode: 3 soļi, lai ietu uz jauno mērķi. 
10. Ilgtermiņa plāns un atbalsta sistēmas izveidošana. 


Money back garantee 

Zinām, ka mūsu kursi ir kvalitatīvi, bet tomēr ir iespējams, ka Tev vajadzīgas citas metodes. Mēs vēlamies, lai Tu tiešām atrodi tieši tās metodes un kursus, kas Tev palīdz. Tāpēc, ja sapratīsi, ka šie kursi nebija Tev noderīgi, tad garantējam atgriezt naudu.  Tev tikai 24 stundu laikā kopš mācību sākuma ir jāatsūta ziņa uz e-pastu [email protected] ar lūgumu atgriezt naudu.

0
Kontakti: [email protected] vai 29180005
SIA ''O Smart Games'', Reģ.nr.LV50103505591, Adrese: Olgas 17, Jūrmala, LV-2008   
       

 .