Spēles noteikumi

Online-spēles ''Atrodi Savu Aizraušanos'' noteikumi.

Kā jau visās spēlēs arī te jābūt skaidriem noteikumiem, kurus Jūs un mēs apņemamies ievērot.

Lūdzu rūpīgi izlasiet pirms iegādājāties kādu no spēles variantiem vai vēršaties pie organizatoriem ar jautājumiem.


SPĒLES VARIANTU NOSACĪJUMI

ČAKLAIS

Katru dienu līdz 23.59 izpilda Obligāto uzdevumu, krājot Evolūcijas sēklas. Papilduzdevumus var pildīt vai nepildīt pēc saviem ieskatiem. Ja tos pildīs, tad saņems par tiem paredzētās Evolūcijas sēklas. Čaklajam jābūt aktīvam Facebook kontam, ar kuru viņš tiks pievienots slēgtajai grupai un iegūs piekļuvi uzdevumiem.

SVARĪGI! Ja Čaklais līdz 23.59 neiesniedz atbildi uz Obligāto Uzdevumu, viņš spēli PAMET! Atbildi nevarēs iesniegt vēlāk pēc norādītā laika, jo iesniegšanas veidne pusnaktī tiks deaktivizēta. Čaklajam tiek atvienota pieeja slēgtajai Facebook grupai, jau saņemtajiem un turpmākajiem uzdevumiem. Nauda netiek atmaksāta. Spēle paliek spēle. Ja viss izdarīts savlaicīgi, Čaklais iet līdz galam kopā ar citiem. Mēs turam īkšķus, lai pēc 15 dienām kopā ar visiem Čaklajiem svinētu padarīta darba sajūtu!


SPĒLĒTĀJS

Katru dienu līdz 23.59 izpilda uzdevumus, krājot Evolūcijas sēklas. Savlaicīgi neizpilda uzdevumus, nesaņem Evolūcijas sēklas. Atbildi nevarēs iesniegt vēlāk pēc norādītā laika, jo iesniegšanas veidne pusnaktī tiks deaktivizēta. Imunitāte no izslēgšanas no spēles. Spēlētājam jābūt aktīvam Facebook kontam, ar kuru viņš tiks pievienots slēgtajai grupai un iegūs piekļuvi uzdevumiem.


INKOGNITO

Var neparādīties spēles vidē - Facebokā, palikt citiem anonīms. Katru dienu līdz 23.59 izpilda uzdevumus, krājot Evolūcijas sēklas. Savlaicīgi neizpilda uzdevumus, nesaņem Evolūcijas . Uzdevumu nodošana un pieņemšana notiek caur e-pastu saziņu. Atbildes, kas tiks saņemtas pēc pusnakts, netiks ieskaitītas. Imunitāte no izslēgšanas no spēles. Bonuss - ja vienu dienu neizpilda tajā dienā izziņotos uzdevumus, tik un tā Evolūcijas sēklas par tiem saņem. 

PREMIUM

Var spēlēt kā vēlas - inkognito vai Facebook grupā. Katru dienu līdz 23.59 izpilda uzdevumus, krājot Evolūcijas sēklas. Savlaicīgi neizpilda uzdevumus, nesaņem Evolūcijas sēklas. Imunitāte no izslēgšanas no spēles. Divi bonusi - ja divas dienas neizpilda tajā dienā izziņotos uzdevumus, tik un tā Evolūcijas sēklas par tiem saņem. Divi SUPERbonusi - 2 x 45 minūšu online saruna ar treneri par Luteklim svarīgāko. Ja izvēlas piedalīties Facebook slēgtajā grupā, tad jābūt aktīvam Facebook kontam. Inkognito variantā spēle noritēs caur e-pastu komunikāciju. Online konsultācijas var izmantot spēles laikā un 2 nedēļu laikā pēc spēles beigām.VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI:

Noteikumi nr. 1 - Pieteikšanās. Reģistrācija. Atteikšanās.

1.Izvēlieties spēles veidu, aizpildiet kontaktinformāciju un apmaksājiet.

2. Uz Jūs norādīto e-pastu saņemsiet apstiprinājumu no [email protected]. Atbildiet uz šo e-pastu, atsūtot linku uz savu Facebook profilu. Tas nepieciešams, lai Jūs pievienotu Facebook slēgtajai grupai – spēles videi. (Inkognito dalībniekiem Facabook profils nav jāsūta, bet ir jāatsūta apstiprinājums par ziņas saņemšanu).

3. Sākot no 2018.gada 25.jūnija sāksim Jūs pievienot Facebook slēgtajai grupai.

4. Atteikties no dalības spēlē var 24 stundu laikā pēc spēles sākuma – līdz 2018.gada 29.jūnija plkst.6.00. Ja līdz šim laikam uz e-pastu: [email protected] saņemsim Jūsu atteikumu, iemaksātā nauda tiks atgriezta 14 darba dienu laikā.


Noteikumi nr.2 – Spēles uzdevumi. Punkti.

1. Spēlē būs 3 veidu uzdevumi. Pamatuzdevumi. Papilduzdevumi. Pārsteiguma uzdevumi.

2. Katru dienu plkst.6.00 Facebook slēgtajā grupā tiks nopublicēta pieejas video ar Pamatuzdevumu. Zem tā būs veidne, kurā varēs izpildīt uzdevumu un nosūtīt. Katra Pamatuzdevuma atbilžu veidne būs aktīva līdz plkst.23.59. Inkognito spēlētāji visu to pašu saņems savos e-pastos. Čaklajiem dalībniekiem šis uzdevums jāizpilda obligāti, pretējā gadījumā viņi tiek izslēgti no spēles. Pārējie dalībnieki tos var pildīt pēc izvēles. (Par Papilduzdevumu un Pārsteiguma uzdevumu neizpildīšanu, Čaklie no spēles netiek izslēgti).

3. 7 dienas spēles norises laikā plkst.6.00 Facebook slēgtajā grupā tiks nopublicēta pieeja video ar Papilduzdevumu. Zem tā būs veidne, kurā varēs izpildīt uzdevumu un nosūtīt. Katra Papildus uzdevuma atbilžu veidne būs aktīva līdz plkst.23.59. Inkognito spēlētāji visu to pašu saņems savus e-pastos. Visi dalībnieki tos var pildīt pēc izvēles.

4. Spēlē būs sastopami arī Pārsteiguma uzdevumi, kuri arī tiks publicēti kopā ar Pamatuzdevumu  plkst.6.00. Pārsteiguma uzdevumu skaits netiek iepriekš izpausts. Atbilde uz Pārsteiguma uzdevumu būs jāpublicē Facebook grupā uz ziņu sienas, iekopējot no uzdevuma norādīto heštegu (#). Inkognito spēlētāji visu to pašu saņems savos e-pastos. Visi dalībnieki tos var pildīt pēc izvēles.

5. Atbildes, kas tiks nodotas veidnē zem katra uzdevuma, tiks vērtētas no konkrētā uzdevuma minimālo prasību ievērošanas principa. Piemēram, ja būs lūgts uzrakstīt vismaz trīs Flowus kādā jomā, tad arī sagaidam vismaz trīs. (Tiks vērtēts arī  ieguldītā darba apjoms,  par to plašāk sadaļā Noteikumi Nr.3)

6. Punkti.

6.1. Par katru savlaicīgi un atbistoši prasībām izpildītu Pamatuzdevumu, Papildus uzdevumu un Pārsteiguma uzdevumu  jebkurš spēles dalībnieks iegūst 10 punktus.

6.2. Savlaicīgi un atbilstoši prasībām izpildot 5 uzdevumus, jebkurš spēles dalībnieks kļūst par Dīgstu.

6.3. Savlaicīgi un atbilstoši prasībām izpildot 15 uzdevumus, jebkurš spēles dalībnieks kļūst par Ābeli.

6.4. Savlaicīgi un atbilstoši prasībām izpildot 20 uzdevumus, jebkurš spēles dalībnieks kļūst par Ziedu.

6.5 Savlaicīgi un atbilstoši prasībām izpildot 25 uzdevumus, jebkurš spēles dalībnieks kļūst par Ābolu.

6.6. Ja tiks izpildīti vairāk nekā 25 uzdevumi, Evolūcijas stadija saglabāsies Ābola līmenī.

6.7. Katru dienu līdz plkst.19.00 slēgtajā Facebook grupā tiks publicēts dalībnieku saraksts un viņa saņemto punktu skaits par iepriekšējo dienu.


Noteikumi Nr.3 – Pārsteigumi no Cilvekam.lv komandas.

1.Mēs tik ļoti gribam, lai Jūs piedalaties spēlē ne tikai ķeksīša pēc, bet tiešām pastrādājat pie Savas Aizraušanās Atrašanas, lai beidzoties spēlei būtu gandarījums par sevis attītsībā iegūto rezultātu. Tāpēc esam sagādājuši Pārsteigumus Spēles dalībniekiem, ne tikai uzdevumu izskatā:).

2. Visi spēles dalībnieki iegūs virtuālus Diplomus par savas Evolūcijas pakāpes sasniegumiem Savas Aizraušanās meklējumos. Diplomi tiks nosūtīti uz dalībnieka e-pastu piecu darba dienu laikā pēc spēles.

3. Atsevišķi no saturiskā viedokļa tiks izvērtētas Spēles dalībnieku atbildes, kuri būs kļuvuši par Āboliem. Jo savas aizraušanās meklēšanā ir svarīgi abi faktori - gan pati izdarīšana, gan arī -   tas ir izdarīts. Cilvēkam.lv komanda, piesaistot pārstāvi no grāmatas 365 dienas Pateicībā, izvērtēs Ābola evolūciju sasniegušo dalībnieku darbus, ņemot vērā ieguldīto darbu un centību. Jā, tas ir subjektīvi, taču mēs esam par to, ka pārsteigumi ir tiem, kuri vairāk pacentušies.  Jo mēs nerīkojam loteriju.  

4. Tāpēc 15 Ābola evolūciju sasniegušie pēc Cilvēkam.lv komandas vērtējuma saņems sekojošus Pārsteigumus:

4.1. Sulīgais Ābols - viena 60 minūšu online un viena 60 minūšu klātienes konusltācija ar treneri Zuargusu pie pusdienām. Tev būs iespēja tāpat kā daudziem Latvijas uzņēmumu vadītājiem individuālā sarunā ar Zuargusu izrunāt sev svarīgāko. Par treneri var izlasīt šeit: /

4.2. Saldais Ābols – viena 60 minūšu online konsultācija ar treneri Zuragusu. Tev būs iespēja tāpat kā daudziem Latvijas uzņēmumu vadītājiem individuālā sarunā ar Zuargusu izrunāt sev svarīgāko. Par treneri var izlasīt šeit: /www.kursicilvekam.lv

4.3. Ābols ar sarkanajiem vaigiem  – jūra, vietējās zivis, vīns. Pie pusdienām vai vakariņām ar sev mīļu un tuvu cilvēku pārrunāt to, kas atklāts savas aizraušanās meklējumos. Pārsteigums diviem norisināsies ''Engure Cafe''. Vairāk par šo: https://www.facebook.com/engurecafe/

4.4. Četri Āboli ar iesārtajiem vaigiem -  grāmata ikdienas Pateicības uzdevumiem no 6 minūtes 365 dienas autorēm. Dažādu metožu apkopojums, ko var pildīt katru dienu, lai vairotu sevī Pateicības sajūtu. Par grāmatu vairāk vai izlasīt šeit: http://www.6minutes.lv/

4.5. Astoņi Āboli ar rozā maliņu -  52 pakāpieni augšup. Personiskās attīstības kārtis katrai nedēļai, kas palīdz saprast to, kā izvirzīt, attīstīt un sasniegt mērķus savu finanšu, veselības, un sevis attīstības jomās. Par projekta autorēm un projektu var izlasīt šeit: http://www.berniemparnaudu.lv/


Noteikumu nr.4  - Ētikas jautājumi.

1. No spēles katrs iegūs tik, cik katrs gatavs paņemt. Tāpēc dariet, eksperimentējiet un droši ejiet uz priekšu. Jo ceļu pieveiks ejošais. Mēs esam pārliecināti - jo vairāk cilvēki Latvijā darīs darbus, kas viņus ceļ spārnos, jo labākā vidē visi mēs dzīvosim. Un tieši tādu vidi taču gribam izveidot sev, saviem bērniem un mazbērniem, vai ne? Mēs mēģinam motivēt Jūs spert pirmos soļus, taču ļoti ceram, ka pēc pirmajiem patstāvīgajiem soļiem Jūs būsiet savā ceļā neapturami:).

2. Esam par draudzību un atbalstu, tādēļ jebkādu rupju, neiecietīgu un citādi aizskarošu komentāru autori spēles vidē, sākumā saņems brīdinājumus un viņu komentāri tiks dzēsti. Pēc 2 rakstisku brīdinājumu saņemšanas, ja spēles dalībnieks joprojām neievēros rīkotāju aizrādījumus, viņš no spēles tiks izslēgts (atvienots no slēgtās Facebook grupas un pieejas turpmākajiem un esošajiem uzdevumiem). Nauda šādam spēlētājam netiks atgriezta. Šie paši nosacījumi attiecas uz atklātiem spamotājiem grupā - ja ziņu lentē tiks publicēti linki, kas nav saistīti ar spēles tematiku, vai tiks reklamēti kādi savi pakalpojumi. Ļoti ceram, visi būsim saprotoši un atbalstoši0
Kontakti: [email protected] vai 29180005
SIA ''O Smart Games'', Reģ.nr.LV50103505591, Adrese: Olgas 17, Jūrmala, LV-2008   
       

 .