Kā atrast darbu, kas aizrautu un būtu Tavu ienākumu avots?             
Lekcija: "Kā atrast savu sirds darbu vai uzlabot esošo". Kalnciema Kvartālā 5.februārī pl.18.30

5.feb lekcija Kalnciema Kvartālā ir IZPĀRDOTA.

Ir palikušas dažas vietas uz 10.feb Dienas Kursu.

Kam noderēs lekcija:
1. Ja šobrīd darbs nesagādā prieku, attīstības vai jēgpilnības sajūtu. 

2. Ja vajag saprast to, vai var uzlabot esošo darbu vai jāmeklē cits. 

3. Ja ir sajūta, ka paliekot esošajā darba modelī vēl gadu, tas var slikti ietekmēt veselību, pašnovērtējumu vai optimismu par dzīvi.


Sveiks, mani sauc Zuarguss un arī man ir bijusi situācija, kad darbs kalpojis par ienākumu avotu, bet bez sevišķa prieka. Esmu bijis ar lielu jautājumu par to, vai tiešām šādi būtu jāstrādā visu dzīvi? Jo, vai nu es neesmu īstajā industrijā, vai arī man ir jādara kaut kas drusku savādāk, lai iegūtu ne tikai finansiālu nodrošinājumu, bet arī prieku darbā. Bez prieka darot darbu, tas agri vai vēlu atstāj iespaidu uz veselību, kopējo dzīves tonusu un dzīvesprieku. Ja esi šobrīd situācijā, kad meklē to, kas varētu būt Tavas dzīves aizraušanās ar ko var arī nopelnīt, tad šajā lekcijā tiks piedāvāts apgūt dažas metodes tam, kā īsā laikā izprast to, kas var būt tieši Tavs darbs. Savukārt, ja esi vadītājs un domā, kā palīdzēt darbiniekiem efektīvāk izmantot savu potenciālu, tad šī kursa metodes palīdzēs izprast kādas atbildības uzticēt saviem darbiniekiem, lai būtu labāki rezultāti. 

Lektors, Zuarguss. 

Vairāk nekā 1000 treniņi dažādos uzņēmumos (AirBaltic, Citadele, CirkleK, Swedbank, Nordea, Tieto u.c.) un mācībās jauniešiem, skolotājiem par to, kā efektīvāk strādāt, būt motivētiem, labāk mācīties. 


Vai ir garantija, ka izmēģinot šīs metodes, Tu 100% atradīsi tieši savu darbu un tūlīt? Protams, ka nē, jo brīnumu tablešu nav, to solīt būtu negodīgi. Daudz kas ir atkarīgs no Tavas vēlmes savu sirds darbu atrast. Kā arī no iemaņām analizēt sevi un izmēģināt dzīvē kaut ko jaunu. Ja esi tiešām motivēts, tad ir liela iespēja, ka tiešām atradīsi Savu Sirds Darbu vai arī uzlabosi esošo. Ko es solu, ka es dalīšos ar tām metodēm, kas palīdzējušas man un daudziem citiem cilvēkiem. Un stāstīšu arī par savām kļūdām, neveiksmēm, kuras var palīdzēt Tev tādas pašas kļūdas nepieļaut un ieekonomēt Tavu laiku, enerģiju un naudu.


Ko Tu iegūsi no lekcijas?

- izpratni par FLOW metodi, kura var palīdzēt saprast, kas ir Tavas dzīves pamata aizraušanās;

- priekšstatu, kāpēc izvēloties savu darba vietu, uzņēmumu vai industriju, ir svarīgi saprast kādas ir Tavas vērtības;

- metodi ar kuru spēt analizēt savu dzīvi ilgtermiņā, lai ikdienas detaļas nenovirzītu Tevi no savu mērķu realizācijas;

- izpratīsi kāpēc pašsajūta ir tik principiāli svarīga, lai Tu varētu dzīvē realizēt savus mērķus un ieceres!

- Ja esi uzņēmuma vadītājs vai īpašnieks, tad lekcijas tēmas var palīdzēt saprast:

  1.  kā labāk izmantot darbinieku potenciālu, 
  2.  kā samazināt darbinieku stresu, 
  3.  kā motivēt darbiniekus. 
- Ja esi vecāks bērniem, kuri sāk meklēt ko dzīvē darīt, tad metodes var noderēt, lai saprastu kā palīdzēt bērniem atrast savu sirds lietu. 

VISAS BIĻETES IR IZPĀRDOTAS
PIETEIKTIES ON-LINE


REZERVĀCIJAS VIETAS IR BEIGUŠĀS

REZERVĒT, LAI MAKSĀTU UZ VIETAS

Ja vēlēsies šīs metodes apgūt padziļinātāk, tad šogad būs pēdējais vienas dienas intensīvais kurss 2018.gada 10.februārī no pl.10.00 - 18.00. Vairāk informācijas ŠEIT

ATLAIDE  uz kursu būs tieši 5.februāra lekcijas apmeklētājiem. Jūs saņemsiet no mācību organizētājiem saiti, kurā būs uz 1 dienas kursu nebijusi 25% atlaide no tās dienas cenas.


Money back garantee 

Zinām, ka mūsu kursi ir kvalitatīvi, bet tomēr ir iespējams, ka Tev vajadzīgas citas metodes. Un vēlamies, lai Tu tiešām atrodi tieši tās metodes un kursus, kas Tev palīdz. Tāpēc, ja sapratīsi, ka šie kursi nebija Tev noderīgi, tad garantējam atgriezt naudu.  Tev tikai 24 stundu laikā kopš mācību sākuma jāatsūta ziņa uz e-pastu [email protected] ar lūgumu atgriezt naudu.

0
Kontakti: [email protected] vai 29180005
SIA ''O Smart Games'', Reģ.nr.LV50103505591, Adrese: Olgas 17, Jūrmala, LV-2008   
       

 .