Ja mērķis uz kuru ej, tiešām ir Tavs mērķis, tad arī ceļš uz to, sliedes, kas uz to vedīs, dos jēgpilnības sajūtu. Pārbaudi savu mērķi un sliedes pa kurām esi gājis! Šodienas PAMATA uzdevums dod Tev iespēju domāt ārpus saviem šībrīža dzīves situācijas ierobežojumiem. Viss, kas Tev jālūko izdarīt, pildot šo uzdevumu, ir justies pēc iespējas labāk un mierīgāk, jo iztēle ir saistīta ar mūsu pašsajūtu. Jo labāk jutīsies, jo mierīgāks būsi, jo vairāk varēsi sataustīt sevī kādus jaunus toņus un vēsmas.
Ja Tev būs kādi jautājumi par šo vai citām tēmām - šodien 4.jūlijā, pl.14.00 būs vebinārs, sūti jautājumus uz epastu: [email protected]

Ja Tev ir jautājums, ieskaties atbildēs ŠEIT:
Ja neatradi tur atbildi, raksti ŠEIT:
Grupas dalības, spēles noteikumi ŠEIT:
Tavi punkti, izaugsme spēlē ŠEIT:

7.diena, 4.jūlijs.
Šodien ir VIENS uzdevums.

1.
PAMATA uzdevums (obligāts Čaklajiem): 
Piecas Paralēlās Dzīves un Tavas Prasmes.

1.
PAMATA uzdevums: Piecas Paralēlās Dzīves un Tavas Prasmes.
Pirms domāt, ko vēlies dzīvē pēc gada vai pieciem gadiem, noņem ierobežojumus, ko Tev uzliek šībrīža situācija. Ļauj sev padomāt bez kompromisa, pielāgošanās, piekāpšanās, vai ''izpatīku citiem'' kategorijās. Pie tā atgriezīsies vēlāk, jo arī Tavs nākotnes darbs būs saistīts ar sabiedrību, kur šīs iepriekš minētās prasmes būs vajadzīgas. Taču šobrīd ļauj vaļu savai iztēlei. 
(Čaklajiem šis uzdevums jāizpilda, lai paliktu spēlē. Turam īkšķus, gaidīsim līdz pl.23.59)
Atbilžu ierakstīšanas Webforma ir lapas  apakšā. 

Iesakām metodes aizpildīt ar roku, jo tas padziļina efektu tam, ko dari, ko vēlies apgūt. Taču, ja vēlies izdrukāt - šeit Tev ir iespēja lejuplādēt metodes sev ērtākajā veidā. Vai nu PDF vai arī Microsoft Word (ja vēlies savas atbildes rakstīt datorā uzreiz dokumentā) formātos.

UZMANĪBU!

UZDEVUMA NODOŠANAS LAIKS IR BEIDZIES. 

NOSŪTĪŠANA VAIRĀK NAV IESPĒJAMA.
CERAM, KA PASPĒJI LAIKĀ!

MATERIĀLI KĀ ATGĀDINĀJUMS UN PARAUGI PALIKS TAVĀ RĪCĪBĀ VISU SPĒLES LAIKU UN VĒL NEDĒĻU PĒC SPĒLES.

1.
PAMATA uzdevuma atbildēs ieraksti: 
a. Trīs savas Paralēlās Dzīves - ko dari; b. Katrai dzīvei vismaz vienu Flowu, kas tajā Tev ir; c. Vienu piemēru, darbību, ko no šīm visām piecām dzīvēm Tu varētu realizēt jau tuvāko 5 gadu laikā. Kaut vai daļēji, kādu no flowiem vai darbībām.

Daži piemēri: 
a.Esmu Politiķis: b. Strādāt pie adekvātas izglītības sistēmas, valsts pārvaldes, mediju vides izveides; c. Tuvākajos gados varu sākt komunicēt ar izglītības veidotājiem.
a.Esmu Aikido Treneris; b. Iedvesmot citus uz veselību, disciplīnu un mieru sevī; c. Jau pašlaik varu praktizēt meditācijas.
a. Esmu Organizāciju Psihologs; b. Palīdzēt saprast kā cilvēki organizācijās var vairāk realizēt savu potenciālu; c. Varu tagad to darīt kā treneris ar uzņēmiem.

Atbildes PAMATA uzdevumam.


*

*

*

Kad nospied SUBMIT, lai būtu drošs, ka ZIŅA IR NOSŪTĪTA, pārbaudi šajā pašā lapas vietā, vai parādās UZRAKSTS: "PALDIES! TAVS UZDEVUMS IR NOSŪTĪTS". Tehnisku iemeslu dēļ, uzraksts būs ļoti nelielā izmērā. Ja šis uzraksts parādās, viss kārtībā, esam saņēmuši no Tevis visu rakstīt.

Sliedes mums dzīvē ir kā ieradumi. Bez ieradumiem nevar sasniegt savus sapņus. Tātad, sliedes ir labas, ja tās ved Tevi Tavu sapņu virzienā. Tikai zini, sajūti -  tiešām savus sapņus, kuri pilni ar flowu radošumu, piepildījumu un aizrautību. 
Sapņo.


0
Kontakti: [email protected] vai 29180005
SIA ''O Smart Games'', Reģ.nr.LV50103505591, Adrese: Olgas 17, Jūrmala, LV-2008   
       

 .