Šis uzdevums, savā ziņā, noslēdz pirmo spēles "Atrodi Savu Aizraušanos" posmu. Saprast, kur es esmu, kas man ir svarīgs darbā. Šodienas PAMATA uzdevums var ļaut Tev saprast to, kā no šībrīža izaicinājumiem darbā Tu jau esi daļēji sagatavojies nākamajam darbam. Ir flowi, procesi, kas patīk. Un anti-flowi, procesi, kas nepatīk. Tuvākajā dienās mēs sāksim arvien vairāk domāt par nākotni. Šis uzdevums dos daļu sapratnes par Tavu spēku, ko Tu no dzīves un darba esi iemācījies. Par ko būt pateicīgam no līdzšinējās pieredzes. Grūtības mūs māca, attīsta, tāpēc ir jāierauga tas, ko varam no tām iegūt.
Ja Jums būs kādi jautājumi par šo vai citām tēmām - trešdien pl.14.00 būs vebinārs, sūtiet jautājumus.

Ja Tev ir jautājums, ieskaties atbildēs ŠEIT:
Ja neatradi tur atbildi, raksti ŠEIT:
Grupas dalības, spēles noteikumi ŠEIT:
Tavi punkti, izaugsme spēlē ŠEIT:

6.diena, 3.jūlijs.
Šodien ir VIENS uzdevums.

1.
PAMATA uzdevums (obligāts Čaklajiem): 
ANTI-FLOWI un PAR KO VARU BŪT PATEICĪGS, KO IEMĀCOS.

1.
PAMATA uzdevums: ANTI-FLOW un PAR KO VARU BŪT PATEICĪGS, KO IEMĀCOS.
Kad Tu mācies jaunu valodu, tad vari piedzīvot daudzus brīžus, kas prasa saņemšanos, pat rada aizkaitinājumus. Taču, beidzoties mācībām, pēc kāda laika Tu jau runā tajā valodā un, atskatoties redzi, ka visi aizkaitinājumi bija tikai tā brīža grūtības, kas Tevi tuvināja mērķim.
Ar šo uzdevumu Tu vari pievērst uzmanību tam, ko šībrīža situācija Tev māca un kādi ir tie procesi, ko var raksturot kā Anti-Flowi. 
Uzdevums ir dažādus Anti-Flowus, kas kaitina, redzēt nevis kā mocības, bet ko tie dod, par ko būt pateicīgam. Tas ir stāvoklis, kas ļauj saglabāt vairāk enerģijas, lielāku izpratni un vieglāk veikt pārmaiņas dzīvē.
(Tie, kuri pašlaik nestrādā, analizē iepriekšējo darbu vai visus darba vai arī brīvprātīgos projektus, kādos ir būts).
(Čaklajiem šis uzdevums jāizpilda, lai paliktu spēlē. Turam īkšķus, gaidīsim līdz pl.23.59)
Atbilžu ierakstīšanas Webforma ir lapas  apakšā. 

Iesakām metodes aizpildīt ar roku, jo tas padziļina efektu tam ko darāt, ko vēlaties apgūt. Bet, ja vēlies izdrukāt - šeit Tev ir iespēja lejuplādēt metodes sev ērtākajā veidā. Vai nu PDF vai arī Microsoft Word (ja vēlies savas atbildes rakstīt kompjūterā uzreiz dokumentā) formātos.

UZMANĪBU!

UZDEVUMA NODOŠANAS LAIKS IR BEIDZIES. 

NOSŪTĪŠANA VAIRĀK NAV IESPĒJAMA.
CERAM, KA PASPĒJI LAIKĀ!

MATERIĀLI KĀ ATGĀDINĀJUMS UN PARAUGI PALIKS TAVĀ RĪCĪBĀ VISU SPĒLES LAIKU UN VĒL NEDĒĻU PĒC SPĒLES.

1.
PAMATA uzdevuma atbildēs ieraksti: 
Trīs savus Anti-Flowus un, ko Tev šie Anti-Flowi iemāca?; Šis nav vienkāršs uzdevums. Iespējams, precīzas atbildes izkristalizēsies vien ar laiku. Ko vari izdarīt - paņemt kādus sev izteiktus anti-flow, procesus, kas kaitina un secināt sev, ko šobrīd mācies.

Daži piemēri: 
a. Jādara rutinizēts darbs, Iemāca man atrast veidus, kā monotono darbu izdarīt "rotaļīgāk", "ar citu pieeju", būšu iemācījies iedot pēc tiem sev "balvas".
b. Kaitina, ka darbā tā nogurstu, Esmu pateicīgs, ka iemācos arvien vairāk rūpēties par savu pašsajūtu un beidzot esmu sapratis, ka jāsāk domāt par citu darbu vai esošā uzlabošanu;
c. Strādāt kopā ar nemotivētiem cilvēkiem, Esmu pateicīgs, ka saprotu, cik svarīgi ir būt motivētu cilvēku kolektīvā un, mainot darbu, to ņemšu vērā;

Atbildes PAMATA uzdevumam.


*

*

Mums var būt izaicinoši dzīves brīži, kas prasa daudz gribas un pacietības. Tie ir brīži, kad paradoksālā kārtā, visvairāk atceramies nevis to, ka par sevi jāparūpējas, bet aizmirstam to. Nevis izejam ārā pastaigāties, izsvīstam kādā aktivitātē, atceramies par saviem flowiem, bet... sanīkstam, pagurstam. 
Tomēr, ja vari, tieši šajos brīžos - atrodi iespēju kā sevi atbalstīt. 
Cik vien ir Tavos spēkos - atceries par savas Pašsajūtas uzlabošanas iespējām. 
Ja Tev ir pašlaik ir izaicinoša situācija dzīvē, varbūt vari palūgt, lai Tevi atbalsta tuvinieki. Varbūt vari savos dienas ritmos pārkārtot vecos ieradumus, kaut ko izņemt ārā, lai atrastos vieta vai nu sviedriņam vai mieriņam, vai flow brīdim. 

Parūpējies, atbalsti sevi šajā attīstības un pārmaiņu posmā. 


0
Kontakti: [email protected] vai 29180005
SIA ''O Smart Games'', Reģ.nr.LV50103505591, Adrese: Olgas 17, Jūrmala, LV-2008   
       

 .