Šajā dienā, kad Latvijā ir viena no tām retajām visu vienotības un gaišo sajūtu dienām - Dziesmu un Deju Svētku sākums - mēs vēlamies pievērst Tevi sev svarīgākajām vērtībām. Šīs dienas PAMATA uzdevums, par savām Vērtībām, Tev dos iespēju saprast, kurp virzīt savu dzīvi un izvēles. PĀRSTEIGUMA uzdevums ļaus sākt virzīt savu skatu nākotnē, vienu milimetru iedvesmoties pašam un iedvesmot citus. 

Ja Tev ir jautājums, ieskaties atbildēs ŠEIT:
Ja neatradi tur atbildi, raksti ŠEIT:
Grupas dalības, spēles noteikumi ŠEIT:
Tavi punkti, izaugsme spēlē ŠEIT:

4.diena.1.jūlijs.
Uzmanību - ir DIVI UZDEVUMI!

1.
PAMATA uzdevums (obligāts Čaklajiem): TAVAS VĒRTĪBAS.
2. 

PĀRSTEIGUMA uzdevums: PADALIES AR SAVU NĀKOTNES BILDI.

1.
PAMATuzdevums: TAVAS VĒRTĪBAS. 
Kad mums dzīvē jāizdara izvēles, ir labi, ja mēs nepadodamies mirkļa emocijām vai savas pašsajūtas ietekmei, bet zinām savas vērtības, sev svarīgāko dzīvē. Ja mums ir jāizvēlas darba vieta, kolēģi vai projekti, ar ko būt saistītiem, tad savu vērtību zināšana var palīdzēt sev skaidri nodefinēt to, kāpēc kāda mūsu izvēle var vest uz iecerēto nākotni. 
Uz savu ilgtermiņa mērķi jāiet, sākot jau tagad pakāpeniski, lēnītēm dzīvot saskaņā ar tām vērtībām, pēc kurām vēlamies ikdienā dzīvot vai nu tuvākajā laikā vai pat pēc vairākiem gadiem. 
(Čaklajiem šis uzdevums jāizpilda, lai paliktu spēlē. Turam īkšķus, gaidīsim līdz pl.23.59)
Atbilžu ierakstīšanas Webforma ir lapas  apakšā. Obligāti ir jāatbild tikai uz pirmo PAMATuzdevumu. Ja izpildīsi abus, tas nāks par labu Tavai attīstībai, un Tu nopelnīsi 20 punktus par abu uzdevumu izpildīšanu.

2.
PĀRSTEIGUMA uzdevums: PADALIES AR SAVU NĀKOTNES BILDI.
Kad esat jau nedaudz iepazinuši, pārdomājuši savus flowus un vērtības, Jums pakāpeniski jāsāk saprast virziens un mērķis uz kuru ejat. 
Mērķa nozīmē dzīvē ir nepārvērtējama.
Mērķis, ko esi plānojis sasniegt pēc 1 vai 15 gadiem, jau pašlaik veido Tavas ikdienas izvēles un nākotni.  
Mērķis veido Tevi tagad, ļaujot pakāpeniski kļūt par tādu cilvēku, kāds Tu vēlētos būt pēc vairākiem gadiem.

UZMANĪBU!

UZDEVUMA NODOŠANAS LAIKS IR BEIDZIES. 

NOSŪTĪŠANA VAIRĀK NAV IESPĒJAMA.
CERAM, KA PASPĒJI LAIKĀ!

MATERIĀLI KĀ ATGĀDINĀJUMS UN PARAUGI PALIKS TAVĀ RĪCĪBĀ VISU SPĒLES LAIKU UN VĒL NEDĒĻU PĒC SPĒLES.

Kad esi aizpildījis PAMATuzdevumus, pirms spied SUBMIT pārliecinies, ka esi ierakstījis tieši tik, cik vēlējies. 

PĀRSTEIGUMA uzdevumu publicē mūsu slēgtajā Facebook grupā, obligāti pieliekot heštegu #nakotnesbilde (šo vari pārkopēt pirms sava ziņojuma). Heštegs #nakotnesbilde nepieciešams, lai Tavu atbildi varam atrast kopējā ziņu plūsmā un ieskaitīt punktus.

Vari pildīt tikai Pamatuzdevumu un atsūtīt tikai to. Čaklajiem ar šo pietiks, lai paliktu spēlē.  Ja atradīsi vairāk laika sevis izpētei un citu iedvesmošanai izpildi arī Papildus uzdevumu, ievietojot bildi FB grupā. PĀRSTEIGUMA uzdevums Čaklajiem nav obligāts. Katra uzdevuma izpilde dos 10 punktus.

1.
PAMATuzdevuma atbildēs ieraksti: 

Vismaz 5 savas vērtības, kas TEV IR VISSVARĪGĀKĀS. Cik Tavā darba kultūrā (ja Tu nestrādā, tad ikdienā mājās) tās tiek praktizētas (vai to praktizē kolēģi, vadītaji, ģimenes locekļi), novērtē to no 1 - 10. Cik Tu pats šo vērtību jau pašlaik praktizē no 1 - 10.

Piemēram: 
VĒRTĪBA: Ieklausīšanās cilvēkos.
CIK TO PRAKTIZĒ CITI MANA DARBA (IKDIENAS DZĪVES) KULTŪRĀ: 9
CIK PATS PRAKTIZĒJU: 7

Atbildes PAMATuzdevumam.


*

*

Kad nospied SUBMIT, lai būtu drošs, ka ZIŅA IR NOSŪTĪTA, pārbaudi šajā pašā lapas vietā, vai parādās UZRAKSTS: "PALDIES! TAVS UZDEVUMS IR NOSŪTĪTS". Tehnisku iemeslu dēļ, uzraksts būs ļoti nelielā izmērā. Ja šis uzraksts parādās, viss kārtībā, esam saņēmuši no Tevis visu rakstīt.

LAI MIERIŅŠ!


Kad nospied SUBMIT, lai būtu drošs, ka ZIŅA IR NOSŪTĪTA, pārbaudi šajā pašā lapas vietā, vai parādās UZRAKSTS: "PALDIES! PALDIES! TAVS UZDEVUMS IR NOSŪTĪTS". Tehnisku iemeslu dēļ, uzraksts būs ļoti nelielā izmērā. Ja šis uzraksts parādās, viss kārtībā, esam saņēmuši no Tevis visu rakstīto

0
Kontakti: [email protected] vai 29180005
SIA ''O Smart Games'', Reģ.nr.LV50103505591, Adrese: Olgas 17, Jūrmala, LV-2008   
       

 .