Mirklis pirms izlaiduma!
Finiša līnija.
Kā kuģi jūrā laidīsi, tā tas arī peldēs. Jūs dodaties ceļā no šī divu nedēļu rūpīgā, brīžiem nevienkāršā, svētīgā darba, lai palīdzētu paši sev. Divas nedēļas esat interesējušies par sevi, rūpējušies par savu attīstību. Kādam tas bija vieglāk, kādam neierastāk. Kāds jau daudz ko sapratis, kāds vēl izmantos metodes, lai mierīgi turpinātu meklēt, precizēt savu aizraušanos. Šodien mums ir 3 mazi, nozīmīgi uzdevumi. Savukārt atbldes no Jums mēs prasīsim īsākas nekā ierasts. Lai Jums vairāk laika darboties ar uzdevumiem, metodēm. Šie uzdevumi Jums šodien būs jātaisa tieši šādā secībā kādā ir sanummurēti.
PAMATA uzdevums nr.1 būs izlemt -  vai tiešām vēlies attīstīties. PAMATA uzdevums nr.2  - būs precizēt ar kādiem ieradumiem to darīsi. PAPILDUS uzdevums būs sajust savu nākotnes spēku. 
Ja Tev būs kādi jautājumi par šo vai citām tēmām, sūti jautājumus uz epastu: [email protected] Šodien, 12.jūlijā, vebinārā pl.13.00 Zuarguss atbildēs uz jautājumiem.

Ja Tev ir jautājums, ieskaties atbildēs ŠEIT:
Ja neatradi tur atbildi, raksti ŠEIT:
Grupas dalības, spēles noteikumi ŠEIT:
Tavi punkti, izaugsme spēlē ŠEIT:

15.diena, 12.jūlijs.
FINIŠS. ESI IZTURĒJIS. SUŅA ASTE PALIKUSI...

Šodien ir TRĪS uzdevumi.

1.
PAMATA uzdevums (obligāts Čaklajiem)

Mana dzīve pēc 5 gadiem, ja nekas nemainīsies.

2.
PAMATA uzdevums (obligāts Čaklajiem)

Mēneša plāns ieradumiem.

3.
PAPILDUS uzdevums.

Mana sajūta ideālā darba dienā.

Atceries, ka šie uzdevumi ir jātaisa tieši šādā secībā kā ir sanummurēti. Tas palīdzēs iegūt pēc iespējas pozitīvāku pēdējās spēles dienas efektu. Lai duka pēdējās dienas uzdevumiem! Malači, ka esat tik braši turējušies. Vēl viena kniepadata palikusi :)
1.

PAMATA uzdevums: Mana dzīve pēc 5 gadiem, ja nekas nemainīsies.

Pilnīgi noteikti, esi redzējis cilvēkus, par kuriem var tikai nobrīnīties, cik viņi var pavirši izturēties pret savu veselību, darbu vai attīstību. Bieži vien tas ir ļoti saprotams. Izaicinoša situācija darbā, ģimenē vai personiskajās attiecībās, izaicinoši bērnības apstākļi. Diemžēl ne bērnībā ģimenē, ne skolā, ne arī darba vidē, daudziem no mums nav bijis ierasti domāt par savu personisko attīstību. Turklāt vēl, iespējams, kādam ikdienā ir darbs paaugstināta stresa apstākļos, sarežģīta finanšu situācija vai citi saspīlēti apstākļi. Tiomēr ir viena lieta, kas ir un paliek jebkura cilvēka rīcībā. Iespēja izvēlēties kurā virzienā virzīt savu dzīvi. Kaut vai pa kripatai, pa pilītei, pa solītim. 
Vai Tu cieni savu dzīvi? Savu veselību, savu potenciālu, ko Tu varētu savā dzīvē realizēt? 
Ja esošais darbs un dzīve Tev nešķiet optimāla, tad cieņa pret savu dzīvi un sevi būtu šo mainīt. 
Neatlikt, nevilcināties, bet sākt sev iespējamos soļos un tempā iet sevis izpētē un iepazīšanā. Savu sapņu un mērķu virzienā. 
Šis uzdevums ir par sevis cienīšanu. 
Cieni sevi. Nesamierinies ar to, kur esi šobrīd. 

(Čaklajiem šis uzdevums jāizpilda, lai paliktu spēlē. Turam īkšķus, gaidīsim līdz pl.23.59)
Atbilžu ierakstīšanas Webforma ir lapas  apakšā.

2.

PAMATA uzdevums: Mēneša plāns ieradumiem.

Ja kaut ko ierakstām kalendārā vai plānotājā, tad tam ir daudz lielāka iespēja parādīties mūsu dzīvēs. Ieradumi ir Tava nākotnes attīstības garantija. Veido savu ieradumu plānu. Kā viens no galvenajiem ieradumiem ir... ierakstīt, ieplānot ieradumus (balvas, metožu praktizēšanu, čomiņu sarunas, sviedriņus, mieriņa brīžus) savā dzīvē. Tieši tāpat kā Tu atbildīgi ieraksti kalendārā savus darāmos pienākumus darbā. Laiks izturēties pret saviem ieradumiem, kas palīdz Tev dzīvē, ar tādu pašu atbildību kā pret ikdienas darbu. Laiks iemācīties ierakstīt tos kalendārā vai plānotājā.
Kad sāksi izturēties pret sevi un savu dzīvi ļoti atbildīgi, tas dos Tev ļoti daudz atbalsta.

(Čaklajiem šis uzdevums jāizpilda, lai paliktu spēlē. Turam īkšķus, gaidīsim līdz pl.23.59)
Atbilžu ierakstīšanas Webforma ir lapas  apakšā.

3.

PAPILDUS uzdevums: Mana Sajūta Ideālā Darba Dienā.

Neko garu šeit nerakstīšu. Sajūtas ir ļoti svarīgas. Tās bieži mūs vada vairāk nekā intelekts vai koncepti. Ko tik mēs nevaram izdarīt, kad zinām, ka kāda tikšanās vai kāda aktivitāte dos pozitīvas EMOCIJAS un SAJŪTAS. Mēs kļūstam par pelēm, kuras sajutušas siera smaržu. Mums parādās enerģija celties četros no rīta (kā slinkiem vīriem, kas beidzot brauc makšķerēt), enerģiski iesaistīties kādā projektā ar darba kolēģiem (taisīt kopēju ballīti) utt.. Kad mēs zinām, ka mūs sagaida lieliskas sajūtas, mēs paceļamies spārnos. Šis uzdevums, jo sevišķi, ja praktizēsi regulāri, var atvērt pasauli, cilvēkus, durvis, lai palīdzētu Tev iet Tavu sapņu virzienā. Emocijas, sajūtas ir tās, kas notur cilvēku pie cilvēka. Un emocijas, sajūtas būs tās, kas noturēs Tevi pie Tava ceļa uz savu aizraušanos.

Atbilžu ierakstīšanas Webforma ir lapas  apakšā.

Iesakām metodes aizpildīt ar roku, jo tas padziļina efektu tam, ko dari, ko vēlies apgūt. Tomēr, ja vēlies izdrukāt - šeit Tev ir iespēja lejuplādēt metodes sev ērtākajā veidā. Vai nu PDF vai arī Microsoft Word (ja vēlies savas atbildes rakstīt datorā uzreiz dokumentā) formātos.

1.PAMATA uzdevuma atbildē ietraksti:                                                                                                          Kāda ir Tava motivācija izmainīt savu dzīvi no 1 līdz 10;

2. PAMATA uzdevuma atbildēs ieraksti: 
Vismaz trīs ieradumus, kas Tev ir visvarīgākie, kurus tuvākā mēneša laikā Tu centīsies praktizēt maksimāli daudz. 

3. PAPILDUS uzdevuma atbildēs ieraksti:
Vismaz trīs spilgtākās sajūtas, ko Tu izjūti, iedomājoties savu nākotnes ideālo darba dienu. 

PIEMĒRAM: 

1. Motivācija uzlabot savu dzīvi 8.
2. Tikties ar čomiņu, trīs reizes nedēļā sviedriņš, analizēšu savus flowus.
3. Iedvesma, jēgpilnība, draudzīgums.

Atbildes PAMATA uzdevumam.


*

*

*


Kad nospied SUBMIT, lai būtu drošs, ka ZIŅA IR NOSŪTĪTA, pārbaudi šajā pašā lapas vietā, vai parādās UZRAKSTS: "PALDIES! TAVS UZDEVUMS IR NOSŪTĪTS". Tehnisku iemeslu dēļ, uzraksts būs ļoti nelielā izmērā. Ja šis uzraksts parādās, viss kārtībā, esam saņēmuši no Tevis visu rakstīt.

Lai Tev izdodas! 
Tiekamies aizrautības pilnos darbos, sarunās ar čomiņiem, izbaudot savu mieru un attīstību.
No sirds vēlam Tev izdošanos!
Lai Tev veiksmīgs, aizrautības un spēka pilns ceļš!


0
Kontakti: [email protected] vai 29180005
SIA ''O Smart Games'', Reģ.nr.LV50103505591, Adrese: Olgas 17, Jūrmala, LV-2008   
       

 .