Ir tiešām desmitiem, pat simtiem metožu, kas palīdz atrast to savu darbu, kura pamatā ir Tavi flowi un vērtības. Metodes, kas tiek dotas šajā spēlē, ir pamata metodes, kuras laika gaitā ir parādījušas savu efektivitāti. Var rasties jautājums, kā šīs metodes var nodrošināt, ka tiem, kuriem Aizraušanās vēl nedodas tik viegli rokās, spēlē izveidotais rīcības plāns vai skice var tiešām aizvest uz savu Aizraušanos? Atbilde ir vārds "ieradumi". Tavi šodienas ieradumi nosaka ko Tu varēsi izdarīt rīt. Tamdēļ šodienas PAMATA uzdevums ir pārliecināties par to, tieši kādi ieradumi ir Tavā rīcībā šobrīd un, kurus no tiem šajā dzīvēs posmā izmantot vairāk, kurus, savukārt, mēģināt pamainīt. Ja Tev ir maz laika, vari uzreiz izdrukāt un aizpildīt tabulu, ja vari veltīt vairāk laiku, video Zuarguss izskaidro katru no 16 svarīgajiem ieradumiem.
Ja Tev būs kādi jautājumi par šo vai citām tēmām, sūti jautājumus uz epastu: [email protected] Nākamajā vebinārā ceturtdien Zuarguss atbildēs.

Ja Tev ir jautājums, ieskaties atbildēs ŠEIT:
Ja neatradi tur atbildi, raksti ŠEIT:
Grupas dalības, spēles noteikumi ŠEIT:
Tavi punkti, izaugsme spēlē ŠEIT:

14.diena, 11.jūlijs.
Šodien ir VIENS uzdevums.

1.
PAMATA uzdevums (obligāts Čaklajiem)

Atrodi Savu Aizraušanos 16 Ieradumi.

1.

PAMATA uzdevums: "Atrodi Savu Aizraušanos"  16 ieradumi

Mēs esam tik atšķirīgi un unikāli. Katram no mums ir savi līdzšinējās dzīves ieradumi un pieredze, kas vai nu palīdz ātri saprast savu aizraušanos, jebšu prasa ilgāku laiku sevis izpētei un jaunu ieradumu izveidošanai. 

Daži spēlētāji jau ziņo, ka viņi ir atraduši savu nākotnes darbu. Viņiem jau ir skice turpmākajiem soļiem. Daži, savukārt, dod ziņu, ka vēl jāpadomā, ka vēl nejūt īsto aizraušanos jebšu neko sevišķi jaunu par sevi nav īsti piefiksējuši. Nepārdzīvojiet. Pirmkārt, mēs visi attīstāmies atšķirīgi. Mēs nevaram mērīt sevi pēc citu cilvēku attīstības ātruma. Ja Tev nav skaidras atbildes pašlaik, tad varbūt, turpinot šīs metodes izmantot nākotnē, skaidrāka atbilde atnāks pēc mēneša. Šīsdienas metode dos Tev ieskatu tam, lai izvērtētu dažādus savus ieradumus, kas vai nu palīdz Tev atrast savu aizraušanos vai varbūt pat traucē.
Mazai ilustrācijai par mūsu atšķirībām ir šis, nebūt ne pārspīlētais salīdzinājums, ka mēs katrs attīstāmies pa savam. Un katram būs savi procesi attīstībā. 

Šis piemērs attiecas arī uz to, ka mēs nevaram mērīt sevi pēc "laika atskaites". Viens iemācās matemātiku zibenīgi, kādam tas prasa ilgāku laiku. Spēlē dotās metodes daudzos treniņos uzņēmumos, jauniešu mācībās un kursos ir parādījušas ka tās ir ļoti daudzslāņaini un katram cilvēkam tās nes augļus atšķirīgi. Šīs metodes Tev noderēs pētot savus motivācijas, darba efektivitātes un attīstības jautājumus vēl daudzus gadus, ja vien... Tev būs ieradumi, kas palīdzēs Tev pašam rūpēties par sevi, palīdzēt sevi izzināt un attīstīties. 

(Čaklajiem šis uzdevums jāizpilda, lai paliktu spēlē. Turam īkšķus, gaidīsim līdz pl.23.59)
Atbilžu ierakstīšanas Webforma ir lapas  apakšā. 


Iesakām metodes aizpildīt ar roku, jo tas padziļina efektu tam, ko dari, ko vēlies apgūt. Tomēr, ja vēlies izdrukāt - šeit Tev ir iespēja lejuplādēt metodes sev ērtākajā veidā. Vai nu PDF vai arī Microsoft Word (ja vēlies savas atbildes rakstīt datorā uzreiz dokumentā) formātos.

1.
PAMATA uzdevuma atbildēs ieraksti: 
1. Vienu vai divus ieradumus, kas ir Tavi pozitīvid spēcīgie ieradumi (novērtēti ar visaugstākajām atzīmēm);
2. Vienu vai divus ieradumus, kas ir Tavi visizaicinošākie ieradumi (novērtēti ar visaugstākajām atzīmēm pie ieradumu negatīvajiem aspektiem); 
3. Vienu vai divus izaicinošos ieradumus, kuriem Tu domā pievērst uzmanību, lai tie Tev nevis traucētu, bet ar laiku palīdzētu Atrast Savu Aizraušanos; 
PIEMĒRAM: 

1. Iedziļināšanās 8, Attīstamies kopā 9.
2. Perfekcionisms 9, Nauda 8.
3. Perfekcionisms - mācīšos vairāk eksperimentēt, mēģināt jaunus variantus, pat, ja sanāk kļūdīties.

Atbildes PAMATA uzdevumam.


*

*

*

*

Kad nospied SUBMIT, lai būtu drošs, ka ZIŅA IR NOSŪTĪTA, pārbaudi šajā pašā lapas vietā, vai parādās UZRAKSTS: "PALDIES! TAVS UZDEVUMS IR NOSŪTĪTS". Tehnisku iemeslu dēļ, uzraksts būs ļoti nelielā izmērā. Ja šis uzraksts parādās, viss kārtībā, esam saņēmuši no Tevis visu rakstīt.

Mēs esam katrs ar savu mazo rozīnīti. Atšķirīgi no citiem, bet, cenšoties būt kopā vienā sabiedrībā, viena skolā vai darba vietā. 
Kad mēs runājam par reālu dzīves balansu un harmoniju, tad tas, savā ziņā, nozīmē arī ieraudzīt savu atšķirīgumu un ar to visu spēt būt kopā ar dažādiem cilvēkiem, arī runāties viņu valodā. 
Būt gan pašam, gan arī respektēt citu atšķirīgo un mācēt iekļauties sabiedrībā. Jo sevišķi, atrast savus domubiedrus.  Būt talantīgam inženierim ar neierastu skatu uz lietām un darīt lieliski savu darbu, meistarīgi komunicēt ar citiem. Būt lieliskam skolotājam, kurš māk un spēj gan attīstīties pats, gan arī atpūsties, gan arī ... tikt līdzi visām 150 vienlaicīgajām reformām skolā. Būt grāmatvedim, kurš izdomā jaunus datu apstrādēs veidus savā uzņēmumā un māk "pārdot" idejas vadītājam kā to labāk ieviest. 
Mūsu talantiem vajag laiku atvērties, atklāties. 
Un tad dažas prasmes, labus ieradumus, lai tie realizētos mūsu dzīvē, ikdienā.
Tik cieni savu atšķirību. Ieraugi to un respektē, jo Tava attīstība būs tikai Tavā tempā, laikā un vērtībās.
Lai izdodas!

0
Kontakti: [email protected] vai 29180005
SIA ''O Smart Games'', Reģ.nr.LV50103505591, Adrese: Olgas 17, Jūrmala, LV-2008   
       

 .