Ja Jūs šeit neatradīsiet atbildi uz savu jautājumu, tad uzdodiet to mums RAKSTOT ŠEIT
Kā tiek saņemti un nodoti Pamatuzdevumi?
Katru rītu līdz plkst.6.00 grupā tiks publicēts links uz Pamatuzdevumu, kas jāizpilda līdz 23.59, aizpildot to Google webformā. Uzdevums tiek ieskaitīts, izpildot tā prasības. Webformā obligāti jānorāda precīza e-pasta adrese, jo tādā veidā programma Jūs identificēs un ieskaitīs uzdevumu. ČAKLAJIEM  šie uzdevumi jāpilda obligāti, lai paliktu spēlē. DARBĪGAJIEM un VIP pēc izvēles. Par šī uzdevuma izpildi spēlētājs saņem 10 punktus.
Kā tiek saņemti un nodoti Papildus uzdevumi?
Vismaz 5 reizes spēles laikā (kopā ar linku uz Pamatuzdevumu) tiks publicēts links uz Papildus uzdevumu, kas būs jānodod līdz 23.59, aizpildot to Google webformā. Webformā obligāti jānorāda precīza e-pasta adrese, jo tādā veidā programma Jūs identificēs un ieskaitīs uzdevumu.  Šos uzdevumu visi avatari var pildīt pēc izvēles. To (ne)izpilde neietkemēs ČAKLO  palikšanu spēlē. Par šī uzdevuma izpildi spēlētājs saņem 10 punktus.
Kā tiek saņemti un nodoti Pārsteiguma uzdevumi?
Vairākas reizes spēles laikā (kopā ar linku uz Pamatuzdevumu) tiks publicēta informācija par Pārsteiguma uzdevumiem, kuru atbildes būs jānopublicē Facebook grupā līdz 23.59. UZMANĪBU!!  Pārsteiguma uzdevuma atbilde jānopublicē komentāros zem uzdevuma - tikai šādi publicēta atbilde tiks ieskaitīta! Šos uzdevumu visi avatari var pildīt pēc izvēles. To (ne)izpilde neietkemēs ČAKLO palikšanu spēlē. Par šī uzdevuma izpildi spēlētājs saņem 10 punktus.
Kā var pretendēt uz Pārsteigumu iegūšanu?
Par katra uzdevuma pamatprasību izpildi Jūs saņemsiet 10 punktus. To atbildes, kuri būs ieguvuši 250 un vairāk punktus, skatīs žūrija, vērtējot spēlētāja ieguldījumu. Tie spēlētāji, kuri sevis analīzē ieguldīs vairāk par pamatprasību izpildi, pretendē uz pārsteigumu balvām.
Kur varēs apskatīt Punktu tabulu?
Katru dienu Punktu tabulā tiks publicēts spēles dalībnieku saraksts un katra iegūto punktu skaits par iepriekšējo dienu. Tabulā tiks atainota arī katra spēlētāja evolūcijas pakāpe no Mazā Rūķa līdz Homo Felicitius (Cilvēks Laimīgais). 
Kur varēs redzēt aktuālos dienas uzdevumus?
Katras dienas aktuālie uzdevumi/video būs pieejami FB grupas lapas ziņu lentes augšgalā kā Piesraustais ieraksts jeb Pinned Posts. 
0
Kontakti: [email protected] vai 29180005
SIA ''O Smart Games'', Reģ.nr.LV50103505591, Adrese: Olgas 17, Jūrmala, LV-2008   
       

 .