Spēles noteikumi

Online-spēles ''Atrodi Savu Aizraušanos'' noteikumi. Spēli organizē SIA ''O SMART GAMES'', reģ. nr.50103505591, juridiskā adrese: Olgas iela 17, Jūrmala, LV-1026, LV-2008, atbilstoši Pakalpojuma noteikumiem, ar kuriem par iepazīties ŠEIT.

Kā jau visās spēlēs arī te jābūt skaidriem noteikumiem, kurus Jūs un mēs apņemamies ievērot.


SPĒLES AVATARU NOSACĪJUMI

ČAKLAIS

Katru dienu līdz 23.59 OBLIGĀTI izpilda dienas Pamata uzdevumu. Papilduzdevumus un Pārsteiguma uzdevumus var pildīt vai nepildīt pēc saviem ieskatiem. Šo uzdevumu nepildīšana tikai palēninās savu evolūciju. 

SVARĪGI! Ja Čaklais līdz 23.59 neiesniedz atbildi uz Pamata Uzdevumu, viņš spēli PAMET! Atbildes, kas tiks iesniegtas pēc norādīta laika, netiks pieņemtas. Čaklajam tiek atvienota pieeja spēles videi. Nauda netiek atgriezta. Spēle paliek spēle. Ja viss izdarīts savlaicīgi, Čaklais iet līdz galam kopā ar citiem. Mēs turam īkšķus, ka pēc 15 dienām kopā svinēsim padarīta darba sajūtu! 

DARBĪGAIS

Katru dienu līdz 23.59 izpilda dienas uzdevumus. Atbildes, kas tiks iesniegtas pēc norādīta laika, netiks pieņemtas. Ja Darbīgais laikā neizpilda Pamata uzdevumu, Papilduzdevumu vai Pārsteiguma uzdevumu, Darbīgais tikai palēninās savu evolūciju, neiegūstot punktus. Uzdevumu nepildīšana neietekmē palikšanu spēlē. 

VIP

Ir trīs individuālas konsultācijas, katra 1 stundas garumā. Katru dienu līdz 23.59 pēc Latvijas laika izpilda dienas uzdevumus. Atbildes, kas tiks iesniegtas pēc norādīta laika, netiks pieņemtas. Ja VIP laikā neizpilda Pamata uzdevumu, Papilduzdevumu vai Pārsteiguma uzdevumu, VIP tikai palēninās savu evolūciju, neiegūstot punktus. Uzdevumu nepildīšana neietekmē palikšanu spēlē


Noteikumi nr. 1 - Pieteikšanās. Reģistrācija. Atteikšanās.

1. Spēle ''Atrodi Savu aizraušanos'' notiek no 2019.gada 03.janvāra plkst.06.00 līdz 2019.gada 17.janvāra plkst. 23.59.

2. Visa spēles komunikācija, kas saistīta ar e-pastiem, tiks izsūtīta no e-pasta [email protected]. Lūdzu nokonfigurējiet savus epasta uzstādījumus, lai mūsu e-pasts nenonāk Spamā/Mēstulē. Vai arī, pirms uztraukties, ka neesat saņēmuši no mums ziņu, ieskataties Spamā/Mēstulē.

3. Lūdzu ievērojiet, ka visi notikumi spēlē, kas saistīti ar konkrētu pulkstens laiku notiek pēc Latvijas laika! Īpaši svarīgi to ievērot tiem spēles dalībniekiem, kuri atrodas ārvalstīs.

4. 24 stundu laikā pēc spēles sākuma ir iespējams atteikties no spēles un saņemt atpakaļ iemaksāto naudu. Ja līdz 2019.gada 04.janvāra plkst.6.00 uz e-pastu [email protected] saņemsim Jūsu atteikumu (rakstītu brīvā formā), iemaksātā nauda tiks atgriezta 14 dienu laikā.


Noteikumi nr.2 – Spēles uzdevumi. Evolūcija. Punkti.

1. Spēlē būs 3 veidu uzdevumi. Pamata uzdevumi. Papilduzdevumi. Pārsteiguma uzdevumi.

2. Katru dienu līdz plkst.6.00 spēles platformā tiks nopublicēta (arī nosūtīta uz e-pastu) saite ar pieeju video ar Pamata uzdevumu. Tā būs īpaša forma, kurā būs jāieraksta atbildes uz uzdevumu un jānosūta. Pamata uzdevuma atbildes tiks gaidītas līdz plkst.23.59 pēc Latvijas laika. Pēc norādītā laika iesūtītās atbildes netiks ieskaitītas. Čaklajiem Pamata uzdevums jāizpilda obligāti, pretējā gadījumā viņi tiek izslēgti no spēles. Pārējie dalībnieki tos var pildīt pēc izvēles. (Par Papildus un Pārsteiguma uzdevumu neizpildīšanu , Čaklie no spēles netiek izslēgti).

3. Vismaz 5 reizes spēlē būs Papildus uzdevumi, kas tiks publicēti spēles vidē. Šis uzdevums būs jāizpilda īpašā atbilžu formā. Papildus uzdevuma atbildes tiks gaidītas līdz plkst.23.59 pēc Latvijas laika. Pēc norādītā laika iesūtītās atbildes netiks ieskaitītas.  Visi dalībnieki tos var pildīt pēc izvēles, Čaklo palikšanu spēlē Papildus uzdevumi neietekmē.

4. Vismaz 5 reizes spēlē būs Pārsteiguma uzdevumi, kuri tiks publicēti spēles vidē. Papildus uzdevuma atbildes tiks gaidītas līdz plkst.23.59 pēc Latvijas laika. Pēc norādītā laika iesūtītās atbildes netiks ieskaitītas.  Visi dalībnieki Pārsteiguma uzdevumus var pildīt pēc izvēles, Čaklo palikšanu spēlē Pārsteiguma uzdevumi neietekmēs.

5. Šajā linkā var iepazīties ar Spēles uzdevumiem.

6. Punkti.

6.1. Atbildes, kas tiks nodotas veidnē zem katra uzdevuma, tiks vērtētas no konkrētā uzdevuma precīza izpildes principa. Piemēram, ja būs lūgts uzrakstīt vismaz trīs Flowus kādā jomā, tad arī sagaidam vismaz trīs. Tieši pēc šī principa - pēc precīzas un laicīgas izpildes, dalībniekiem tiks piešķirti punkti. Tās visiem dalībniekiem nodrošinās evolūciju, savukārt Čaklajiem vēl arī palikšanu spēlē.

6.2. Par katru laikā un noteikumiem atbilstošu izpildītu Pamata uzdevumu, Papilduzdevumu un Pārsteiguma uzdevumu dalībnieks evolucionē gan savā aizraušanās meklējumu attīstībā, gan saņem 10 punktus.

6.3. Palielinoties punktu skaitam, dalībnieks evolucionē no Mazā Rūķa uz Rūķi, tad uz Lielo Rūķi, tad uz Burvja Mācekli, tad uz Burvi un beigās kļūst par Homo Felicitius (Cilvēku Laimīgo). 

6.3.1. Līdz 30 punktiem spēles dalībnieks atrodas Mazā Rūķa evolūcijas pakāpē.

6.3.2. No 40 līdz 70 punktiem dalībnieks ir evolucionējis līdz Rūķim.

6.3.3. No 80 līdz 120 punktiem dalībnieks ir evolucionējis līdz Viedajam Rūķim.

6.3.5. No 130 līdz 170 punktiem dalībnieks ir evolucionējis līdz Burvja Māceklim.

6.3.6. No 180 līdz 210  punktiem dalībnieks ir evolucionējis līdz Burvim.

6.3.7. No 220 līdz 240 punktiem dalībnieks ir evolucionējis līdz Aizrautīgajam Burvim.

6.3.7. Saņemot 250 un vairāk punktus, dalībnieks ir evolucionējis līdz Homo Felicitius (Cilvēkam Laimīgajam).

6.4. Katru dienu slēgtajā Facebook grupā tiks publicēts saite uz dalībnieku sarakstu, viņu punktu skaitu un evolūcijas pakāpi par iepriekšējo dienu. 

Noteikumi Nr.3 – Pārsteigumi

1. Mēs ļoti vēlamies atbalstīt tos spēles dalībniekus, kuri tiešām ļoti cītīgi pieies savai attīstībai. Jo vairāk mums apkārt būs cilvēki, kuri ar prieku un pacilātību dara savu darbu, jo burvīgākā vidē mēs visi dzīvosim, vai ne? Un šadu vidi mēs veidosiem ne tikai sev, bet arī saviem bērniem un mazbērniem. Tāpēc Cilvēkam.lv ekspertu žūrija izvērtēs dalībnieku iesniegtās atbildes, cītīgākajiem uzdevumu pildītājiem un bagātāko atziņu autoriem. Pārsteigumu komisija skatīs līdz  Homo Felicitius (Cilvēks Laimīgais) evolucionējušos, jo šāda evolūcijas pakāpe jau liecinās par tiešām nopietnu pieeju sevis attīstībai. Jā, tas būs mazliet subjektīvi, taču tas ir labākais no mums šajā spēlē pieejamākajiem veidiem. Lasīsim un vērtēsim. Šī nav loterija. 

2. Pēc žūrijas vērtējuma tiks piešķirti sekojoši Pārsteigumi:

2.1.Pārsteigums Homo Felicitius (Cilvēkam Laimīgajam)  - Divas 60 minūšu online vai klātienes konsultācijas ar treneri Zuargusu. Tev būs iespēja tāpat kā daudziem Latvijas uzņēmumu vadītājiem, līderiem individuālā sarunā ar Zuargusu izrunāt sev svarīgāko savas aizraušanās atrašanai un saņemt personiskus ieteikumus.

2.2 Pārsteigums pieciem Homo Felicitius (Cilvēkiem Laimīgajiem) - Grāmata ikdienas Pateicības uzdevumiem no 6 minūtes 365 dienas autorēm. Dažādu metožu apkopojums, ko var pildīt katru dienu, lai piepildītu sevi ar Pateicību.

2.3 Pārsteigums četriem Homo Felicitius (Cilvēkam Laimīgajam) -  52 pakāpieni. Personiskās attīstības kārtis katrai nedēļai veselam gadam. Pildot kārtīs uzdotos norādījums, iespējams saprast to, kā attīstīt un sakārtot savas finanses, veselību, aizraušanās.

2.4. Tā kā darbu izvērtēšana prasīs laiku, žūrija lēmumu par Pārsteigumu ieguvējiem paziņos vienas nedēļas laikā pēc spēles beigām - līdz 2018.gada 15.novembrim. Pārsteigumu ieguvēju saraksts tiks publicēts Facebook slēgtajā spēles grupā, kā arī Pārsteigumu ieguvēji saņems personīgu ziņu uz savu e-pastu.

2.5. Svarīgi! Pārsteigumi tiek piegādāti tikai Latvijas teritorijā (izņemot konsultāciju, ko var veikt online). Ja Pārsteiguma saņēmējs dzīvo ārpus Latvijas, tad viņam jāatrod kāds draugs vai radinieks Latvijā, kam to nodot. Pretējā gadījumā Pārsteigumam tiks izvēlēts cits spēles dalībnieks. 

Noteikumi nr.3.  - Ētikas kodekss.

4.1. Katrs rīkojas pēc savas sirdsapziņas, aizpildot uzdevumus un mācoties. Draugi, šajā spēlē katrs spēs iegūt tik daudz, cik pats gatavs paņemt. Dariet, eksperimentējiet, fantazējiet, paveriet savus apvāršņus! Sāciet iet savas aizraušanās atrašanā un tās realizācijas virzienā. Mēs piedāvāsim metodes Jūsu ceļa uzsākšanā un mācīsimies kopā ar Jums.

4.2. Esam atbalstoši un pozitīvi viens pret otru. Esam piekritēji uzskatam, ka mācīšanās notiek tādā vidē. Tāpēc gadījumā, ja Facebook slēgtajā spēles grupā kāds spēles dalībnieks izteiks rupjus, augstprātīgus, izteikti pamācošus vai citādi aizskarošus komentārus, vai izplatīs kādu informāciju, kas nav saistīta ar spēli, tiks brīdināts un viņa komentāri tiks dzēsti. Mēs paturam tiesības šādu dalībnieku izslēgt no spēles. Taču ļoti ceram, ka tas nenotiks, jo visi centīsimies meklēt sevī nevis citos.


Paldies, ka izvēlaties uzticēt mums iespēju būt palīgiem Jūsu aizraušanās meklējumos.:)

0
Kontakti: [email protected] vai 29180005
SIA ''O Smart Games'', Reģ.nr.LV50103505591, Adrese: Olgas 17, Jūrmala, LV-2008   
       

 .